„Bosch Car Service“ autoservisuose periodiškai prižiūrima oro kondicionavimo sistema (OKS) ir keičiami salono oro filtrai gerina komfortą ir savijautą automobilyje.
Bosch
Ypač veiksmingi „Bosch“ salono oro filtrai apsaugo automobilio ekipažo narius nuo žiedadulkių, smulkių kietųjų dalelių ir nemalonių kvapų.

Šiais laikais oro kondicionavimo sistema jau įeina į beveik visų automobilių modelių bazinės įrangos sąrašą. Vasarą tai užtikrina malonią temperatūrą salone, todėl kelionė nevargina. Žiemą ji sausina salono orą, kad nerasotų langų stiklai. OKS patikimai veikia su sąlyga, kad joje yra pakankamai šaltnešio ir, jei ji periodiškai prižiūrima. Sumažėjusio vėsinimo efektyvumo ir salone juntamo nemalonaus kvapo priežastis gali būti šaltnešio trūkumas oro kondicionavimo sistemoje arba užsinešęs salono oro filtras. Šaltnešio kiekis šiose sistemose per metus mažėja, net jei nėra jokio nuotėkio, todėl beveik visi automobilių gamintojai rekomenduoja oro kondicionavimo sistemą tikrinti ir jos techninės priežiūros darbus atlikti bent kartą per metus, geriausia pavasarį.

Profesionalai servisuose, atlikdami OKS techninės priežiūros darbus, patikrina, ar nėra nuotėkio, ištuština sistemą ir vėl ją užpildo reikiamu kiekiu šaltnešio. Šiam darbui atlikti naudojama įranga padeda surinkti ir vėl panaudoti iki 99 procentų viso šaltnešio kiekio. Tai reiškia, kad OKS techninis aptarnavimas nekenkia aplinkai ir tvariai taupo išteklius.

Salono oro filtrus keiskite kas 15 000 km arba kartą per metus.

Į „Bosch Car Service“ atliekamos oro kondicionavimo sistemos techninio aptarnavimo apimtį įeina ir salono oro filtrų keitimas. Salono oro filtrus „Bosch“ rekomenduoja keisti kartą per metus arba kas 15 000 km. Platų „Bosch“ salono oro filtrų asortimentą sudaro per 500 produktų, apimančių 95 % viso automobilių parko. Optimaliausia juos keisti anksti pavasarį, prieš prasidedant žiedadulkių sezonui. „Bosch“ salono oro filtrai patikimai sulaiko ore esančias žiedadulkes ir smulkias dulkes. Be to, tinkamai veikiantis salono oro filtras, sumažindamas nuosėdų kiekį, gali apsaugoti oro kondicionavimo sistemą ir pagerinti matomumą, neleisdamas nuosėdoms kauptis ant priekinio stiklo. „Bosch“ gamina ne tik įprastinius, bet ir aktyvintosios anglies oro filtrus. Šie filtrai, be visa kita, sulaiko kenksmingas ir nemalonaus kvapo dujas, taip sumažindami teršalų koncentraciją salone. Alergiškiems žmonėms „Bosch“ sukūrė ypač veiksmingus FILTER+. Jie sulaiko iki 99 procentų visų dalelių, kurių skersmuo yra netgi 2,5 mikrometro. Šios dar vadinamos smulkiomis dulkėmis. Filtras padengtas antialerginiu sluoksniu, kuris alergenus ir bakterijas neutralizuoja dar prieš jiems patenkant į automobilio saloną. Taip FILTER+ gali žymiai pagerinti saugumą keliuose. Dar verta paminėti čiaudulio priepuolius. Alergiškus žmones jie užklumpa dėl ore sklandančių žiedadulkių. Čiaudėdamas vairuotojas užsimerkia, todėl akimirkai nieko nebemato. FILTER+ taip pat padengtas aktyvintosios anglies sluoksniu, kuris patikimai neutralizuoja kenksmingas ir nemalonaus kvapo dujas.
Daugiau sužinoti galima interneto svetainėje adresu www.BoschCarService.lt arba artimiausiame „Bosch Car Service“ autoservise.