Ar jūsų automobilis neseniai pateko į auto įvykį!? Ar kėbulas įlenktas? O gal nubraukti dažai ir lakas? Atsakę nors į vieną iš klausimų TAIP, jau turite priežastį kreiptis į autocentrą „AUTO AKSTĖ“ Kaune, kur patyrę automobilių meistrai pašalins kėbulo defektus per itin trumpą laiką.

Kėbulo remontas

Kėbulo remontas – tai visų pirma remontas, įtakojantis eismo saugumą. Nes  dažno autoįvykio metu pažeidžiamos ir pakabos dalys, apšvietimo elementai. Kita vertus, tai ir estetinis automobilio remontas. Kiekvienas vairuotojas nori, kad automobilis atrodytų puikiai, o pažeistas dažų sluoksnis automobilio išvaizdą tikrai gadina. Lako sluoksnio pažeidimas gali ir palaukti, tačiau pažeistą dažų sluoksnį būtina atstatyti kuo greičiau, kitaip gali atsirasti rūdys. Pasirodžius rūdims, automobilio išvaizda ir vertė krenta dar sparčiau, tad nieko nelaukite, kėbulo remontas yra reikalingas jūsų automobiliui!

Įlenkimai, atsiradę po kontaktų su automobiliu ar kitu objektu, kėbulo tikrai nepuošia. Maža to, gali trukdyti automobilio eksploatavimui. Taigi kėbulo remontas yra paslauga, kuriai atlikti reikia specialių įrengimų ir specialisto prisilietimo.
 

Autoserviso AUTOAKSTĖ meistrai profesionaliai ir greitai atlieka kėbulų atstatymo darbus:

  • Kėbulų remonto paslaugos;
  • Pažeistos geometrijos atstatymas;
  • Įvairaus sudėtingumo kėbulų remontas;
  • Kėbulo lyginimas;
  • Kėbulo paruošimas dažymui ir dažymas;
  • Dažų spalvos parinkimas, maišymas;
  • Automobilio išardymas;
  • Kėbulo surinkimas;
  • Automobilių poliravimas;
  • Kokybiškų SIKKENS automobilinių dažų vandens pagrindu naudojimas.

Kėbulo dažymasAukšta kėbulų remonto kokybę pasiekti padeda šiuolaikiška įranga – dažymo kameos NOVA VERTA ir BLOWTHERM, švediški kompiuteriniai kėbulų geometrijos atstatymo stendai su kompiuterine matavimo sistema CARO LINER. Darbams naudojamos kokybiškos medžiagos, vandens pagrindu pagaminti SIKKENS dažai ir lakai. AutoAKSTĖ centro patalpos ir įranga leidžia remontuoti ir dažyti įvairių dydžių mikroautobusus.

Suremontuotas automobilis prieš grąžinant jį savininkui yra nuplaunamas.
Šiuolaikiška „AUTO AKSTĖ“ serviso įranga bei darni serviso darbuotojų komanda garantuoja darbų kokybę bei remontuoja ne tik lengvuosius, bet ir komercinius automobilius iki 3,5 t (mikroautobusus). Profesionaliai atliktas kėbulo remontas reiškia atsisveikinimą su automobilio įbrėžimais rūdimis ir įlenkimais ant kėbulo.

Servisu „AUTO AKSTĖ“ pasitiki visos didžiosios Lietuvoje veikiančios draudimo kompanijos (Lietuvos Draudimas, Gjensidige, IF draudimas, ERGO, BTA, Compensa). Jau daug metų esame šių kompanijų partneriai. Jos pasitiki šiuo servisu, pasitikėkite ir Jūs.