UAB „AKSTĖ-SERVISAS“ paslaugomis naudojamės jau seniai. Vertiname serviso atliekamų darbų kokybę, terminus ir tai, kad viename servise galime gauti platų paslaugų spektrą - nuo automobilio tepalų pakeitimo iki remonto darbų po autoįvykio.
Andrius Lingė
Direktorius, UAB Elmova
Serviso darbuotojai maloniai padeda ieškoti geriausio sprendimo, operatyviai suranda reikiamas dalis bei nedvejodami suteikia konsultacijas techniniais klausimais.

Gedimų nustatymų ir jų šalinimų greitis bei kokybė – tai ko klientai tikisi iš paslaugų tiekėjų, o AutoAkstė tai išpildo 100%.
Edgaras Avinauskas
Operacijų palaikymo koordinatorius, UAB Omniva LT
Nesenai dukros GOLFui teko pačiam keisti priekinio žibinto lemputę, sekėsi labai prastai. Nutariau sekantį rytą užsukti į servisą, nedvejojau – nuvažiavau į AUTOAKSTĘ. Nepaisant didelio darbų kiekio, serviso meistrai paslaugą atliko žaibiškai, tuo pačiu iškart pastebėjo stringančius stabdžių cilindriukus. Net nesitikėjau, kad tą pačią dieną priims, tačiau personalas matė beviltišką mano situaciją ir a/m priėmė tą pačią dieną, sutvarkė kokybiškai ir tikrai už labai prieinamą kainą.
Dėkoju visam kolektyvui ir įmonės vadovui už nuoširdų ir kokybišką darbą, taip pat už parodytą tikrą žmoniškumą.
Vytautas Zykus
Prieš kelis mėnesius odontologijos klinikai priklausantis a/m OPEL INSIGNIA patyrė avariją (buvo pažeista užpakalinė dalis). Susiderinusi su draudimu, remontui a/m atidaviau AUTOAKSTEI.
Nepaisant gana didelės remonto darbų apimties, automobilis buvo sutvarkytas tikrai per trumpą laiką ir labai kokybiškai. Bet labiausiai maloniai buvau nustebinta, kai pamačiau, kad ir užpakalinis valstybinis Nr. buvo naujai pagamintas, nors to ir nebuvau derinusi.
Ta proga dėkoju vadovui ir kolektyvui už kokybišką ir greitą darbą, ypatingai - už dėmesį net ir nelabai reikšmingoms detalėms. Šaunus darbas!
Irena Zykuvienė