Rūpinamės Jūsų automobiliais nuo 1999 metų

Autocentras „AUTO AKSTĖ“ – vienas didžiausių nepriklausomų servisų Lietuvoje, turintis du padalinius Taikos ir Šiaurės pr. Kaune. Klientų patogumui didelė ištisą parą saugoma teritorija, 8 pakaitiniai automobiliai, nemokamas sugedusių, arba autoįvykių metu nukentėjusių automobilių atvežimas. Tuose pačiuose pastatuose įsikūrusiose autodalių parduotuvėse galima įsigyti visų rūšių automobilių atsarginių dalių (kėbulo dalys, žibintai, radiatoriai, mechaninės dalys, eksploatacinės medžiagos). 

Jau 23 metus automobilių remonto srityje dirbanti įmonė teikia visas autoserviso paslaugas. Šiandien UAB „Akstė -servisas“ turi profesionalią 50 patyrusių ir kvalifikuotų darbuotojų komandą. Užsitarnavusi lojalių klientų pasitikėjimą bei įvertinta draudimo bendrovių, servisas gali pasiūlyti geriausius sprendimus automobilių remonto srityje. Iš kitų panašaus profilio įmonių išsiskiriame tuo, kad galime pasiūlyti VISAS automobilių techninės priežiūros ir remonto paslaugas, atliekamas tepalų keitimas, variklių diagnostika, važiuoklės remontas, kondicionierių pildymas, stabdžių patikra ir remontas, sankabos keitimas ir remontas, išmetimo sistemos – duslintuvų remontas, ir baigiant sudėtingiausių kėbulų geometrijos atstatymu bei dažymu po auto įvykių. Taip pat teikiame įmonių autoparko priežiūros paslaugos.

Akste
2 servisai

2 servisai kaune

50 darbuotoju

50 darbuotojų komanda

Visi darbai

visi darbai vienoje vietoje

Skaidrios kainos

skaidrus kainos skaičiavimas

Pakaitinis

pakaitinis automobilis

MŪSŲ VIZIJA

Išlaikyti vieną lyderiaujančių pozicijų tarp nepriklausomų servisų Lietuvoje. Pakeisti mūsų klientų požiūrį i nepriklausomų servisų paslaugų kokybę ir patikimumą.

MŪSŲ MISIJA

Matyti kliento (automobilio savininko) problemas iš jo pozicijos. Stengtis, kad visi mūsų paslaugų pirkėjai liktų patenkinti, dar ne kartą patys grįžtų su naujais užsakymais bei rekomenduotų mus savo draugams, tuo pačiu padėdami įmonei vystytis ir stiprėti.