Norite, kad jūsų automobilis būtų saugus ir patikimai važiuotų? Pasirūpinkite ne tik padangų kokybe, bet ir jų tinkamu sumontavimu ir balansavimu.

Ratu montavimas Automobilio ratų balansavimas – tai simetrinis jų išsvėrimas, užtikrinantis patogesnį važiavimą ir tolygų padangų dilimą.  Paprastai bene kiekvienas vairuotojas persimontuoti ir susibalansuoti savo automobilio ratus į autoserviso dirbtuves atvyksta du kartus per metus – pavasarį ir rudenį. Kitais atvejais tai daroma, jeigu padanga praduriama, sulankstomas ratlankis, ir automobiliu važiuoti tampa nebeįmanoma.

Ratus subalansuoti reikėtų vos pajutus vibraciją važiavimo metu. Ji atsiranda dėl įvairių priežasčių, tokių kaip netolygiai nusidėvėjusi padanga, įvažiavus į didesnę duobę ir sulenkus ratlankį, ant ratlankio prilipus purvui, o žiemą – ledui.

Nesubalansuoti ratai sukelia daugybę problemų:

  • nemaloni vibracija važiuojant (o ypač stabdant);
  • papildomas garsas;
  • nesaugumas;
  • netolygus padangų sudilimas;
  • pakabos, vairo ir stabdžių sistemos papildoma apkrova.

Ratai Autocentre „AUTO AKSTĖ“ specialistai, išmanydami savo darbo specifiką ir visus smulkiausius tinkamo automobilio eksploatavimo niuansus, greitai ir kokybiškai,  naudodami tik pačią moderniausią įrangą, permontuos  ir subalansuos  Jūsų automobilio ratus kiekvieno sezono pradžioje, pakonsultuos kokias padangas ir ratlankius pasirinkti, kokį padangų oro slėgį palaikyti, ir kaip eksploatuoti Jūsų automobilio ratus, kad jie tarnautų kuo ilgiau.