Ne veltui dažnai variklis lyginamas su žmogaus širdimi, o automobilio bei variklio remontas – su žmogaus gydymu. Automobilyje, kaip ir žmogaus organizme, viskas turi sklandžiai funkcionuoti. Todėl, jei automobiliui reikalingas einamasis ar kapitalinis variklio remontas, kreipkitės į autocentro „AUTO AKSTĖ“ profesionalus.

Varikliu remontas Variklio darbas automobiliui yra be galo svarbus, negalima ignoruoti net smulkiausių variklio „negalavimų“. Apie juos vairuotoją informuoja įvairūs šviesos signalai prietaisų skydelyje, netikėtai automobilyje atsiradę papildomi variklio garsai, labai juodi arba (dar blogiau) mėlyni dūmai iš išmetamųjų dujų vamzdžio, pasunkėjęs automobilio užsivedimas, automobilio trūkčiojimai, variklio gesimas ir netolygus darbas bei kt. Pasireiškus įtarimams dėl variklio gedimo, rekomenduojama, kad situaciją ištirtų autoserviso specialistai. Atlikus variklio diagnostiką aišku, ar reikalingas einamasis (smulkus), ar kapitalinis remontas.

Smulkus remontas  ne toks „skausmingas“. Gali apsiriboti žvakių, aukštos įtampos laidų, kuro purkštukų, oro srauto matuoklės, kuro filtrų pakeitimu. Kiek sudėtingesni darbai – paskirstymo veleno ir jo pavaros, vožtuvų, cilindrų galvutės tarpinės keitimas.

Blogiau, jeigu variklyje yra rimtesnių problemų ir reikia variklį pilnai išardyti ir remontuoti iš esmės.

Anksčiau dauguma vairuotojų tokiu atveju pageidaudavo surasti ir įstatyti kitą naudotą variklį, tarsi tai būtų pigiau. Tačiau, perkant kitą ne naują tokio pat automobilio variklį niekas negali užtikrinti jo kokybės. Todėl dažnu atveju nusiperkamas ir sumontuojamas ne ką geresnis agregatas.

Varikliu remontas

Todėl autocentras „AUTO AKSTĖ“ rekomenduoja variklį remontuoti. Tai, be abejo, yra brangiau, tačiau tokiu atveju variklis suremontuojamas kapitaliai: stūmokliai, žiedai, visi indėklai, visos tarpinės ir t. t. Suteikiamos garantijos. Variklis įgauna naują gyvenimą.

Visos šios paslaugos teikiamos tiek benzinu, tiek dyzeliu varomiems automobiliams ir mikroautobusams.

Tam, kad automobilio variklis tarnautų kaip įmanoma ilgiau, jis turi būti prižiūrimas, laiku ir tinkamai atliekama techninė priežiūra. Pavyzdžiui, yra ypač svarbu kokiu periodiškumu keičiama ir kokia naudojama variklio alyva, kaip palaikomas aušinimo skysčio lygis ir koncentracija,  ar teisingai ir laiku keičiamas paskirstymo mechanizmo diržas ir jo įtempimo detalės.