Kelyje sugedo jūsų automobilis? Atsitiko autoįvykis ir Jūs negalite tęsti kelionės?

Nedvejodami skambinkite mums telefonais: +370 37 460 460 arba +370 698 25339. Mobilus telefono numeris yra aktyvus visą parą. Atsilieps techninės pagalbos automobilio vairuotojas, kuris pagal galimybes atvažiuos į jūsų nurodytą vietą ir suteiks pagalbą. Evakuatoriai yra pritaikyti transportuoti bet kokio dydžio automobilius. Todėl vežti gali ir lengvąjį ir nedidelį komercinį transportą (mikroautobusą).

Pagalba kelyje Autocentre „AUTO AKSTĖ“ techninę pagalbą kelyje teikia du ekipažai. Avarinis, arba sugedęs automobilis gali būti paimtas iš bet kurios Lietuvos vietos, ištisą parą. Dirbama ir švenčių dienomis. Automobilius galima išsikviesti aukščiau nurodytais telefonais. Kadangi užsakymas priimamas Kaune, bet kurią Lietuvos vietą gali pasiekti per 1-3 valandas, jei nėra užimti kitais iškvietimais.

Atminkite, techninės pagalbos automobilio vairuotojas nėra automechanikas ir jūsų automobilio pataisyti gatvėje ar kelyje negali, nes neturi tinkamos kvalifikacijos ir įrangos (tai mūsų mechanikų darbas). Jis specialia įranga užkels automobilį ant techninio automobilio platformos ir atveš jūsų nurodytu adresu arba į mūsų autocentro stovėjimo aikštelę, kur gedimus taisyti perims mūsų specialistai.

Techninė pagalba yra apmokama grynais pinigais (arba, jeigu esate registruotas mūsų klientas – pavedimu) pagal mūsų nuvažiuotų kilometrų skaičių ir bazinius įkainius. Esant reikalui, bus išrašyta sąskaita-faktūra.

Dėl techninės pagalbos kelyje skambinti: