Diagnostika Tobulėjant automobiliams, tobulėja ir jų priežiūros priemonės. Šiandien bet koks sudėtingesnis remontas neįsivaizduojamas prieš tai neatlikus diagnostikos, kurios metu nustatomas gedimas. Sudėtinga diagnostinė įranga parodo klaidas. Tačiau tai tik pradžia. Toliau reikalingas daug išmanymo ir patirties reikalaujantis darbas – rasti ir pašalinti gedimo priežastį. Diagnostika būtina nustatant ne tik variklio, bet ir automobilio elektros, saugumo, komforto, pakabos, stabdžių sistemų gedimus. Autocentre „AUTO AKSTĖ“ Kaune darbuojasi didelę darbo patirtį turintys aukštos kvalifikacijos specialistai, kurie nuolatos gilina žinias savo srityje, seka naujienas ir efektyviai pritaiko savo įgytus įgūdžius bei profesionalumą dirbdami su kiekvienu automobiliu.

Būdami kompetentingais automobilių gedimų diagnozavimo specialistais, pasirinkome šios srities įrangos gamintojų lyderius Bosch. Prieš keletą metų tapome didžiausio Pasaulyje autoservisų tinklo BOSCH Car Service nariais . Kiekvienais metais atnaujiname įrangos duomenų bazę, papildydami naujais automobilių modeliais, dėl to galime aptarnauti vis naujesnius automobilius.

„AUTO AKSTĖ“ atlieka šiuos diagnostikos darbus:

  • ABS-ESP, kitų stabdžių sistemų kompiuterinė diagnostika;
  • AIR BAG sistemos kompiuterinė diagnostika;
  • DPF ir kitų išmetimo dujų valymo sistemų kompiuterinė diagnostika
  • Adaptyvinės pakabos kompiuterinė diagnostika
  • Automobilio komforto sistemos kompiuterinė diagnostika
  • Visų automobilio variklio valdymo sistemų kompiuterinė diagnostika;
  • Pagalbos vairuotojui ir saugos užtikrinimo sistemų radarų ir kamerų kalibravimas.

Taigi, kreipkitės į mus visais Jums rūpimais klausimais ir mes ne tik nuskaitysime ir ištrinsime Jūsų automobilio valdymo blokų klaidas, bet ir surasime gedimų priežastis ir jas pašalinsime.