Sveiki. Mes esame „AUTO AKSTĖ“.

Rūpinamės Jūsų automobiliais nuo 1999 metų.

Apie mus
Apie mus
Draugiška aplinka
Operatyvumas
Prieinamos kainos
Aukšta kokybė

Autocentras „AUTO AKSTĖ“ – vienas didžiausių nepriklausomų servisų Lietuvoje.

Jau 18 metų automobilių remonto srityje dirbanti įmonė teikia visas autoserviso paslaugas. Šiandien UAB „Akstė -servisas“ užima virš 2000 kv.m. plotą, turi profesionalią 43-jų kvalifikuotų darbuotojų komandą. Užsitarnavusi lojalių klientų pasitikėjimą bei įvertinta draudimo bendrovių, bendrovė gali pasiūlyti geriausius sprendimus automobilių remonto srityje. Iš kitų panašaus profilio įmonių išsiskiriame tuo, kad galime pasiūlyti VISAS automobilių techninės priežiūros ir remonto paslaugas, atliekamas tepalų keitimas, variklių diagnostika, važiuoklės remontas, kondicionierių pildymas, stabdžių patikra ir remontas, sankabos keitimas ir remontas, išmetimo sistemos – duslintuvų remontas, ir baigiant sudėtingiausių kėbulų geometrijos atstatymu bei dažymu po auto įvykių.
Teikiamos įmonių autoparko priežiūros paslaugos.

2011, 2012, 2013 įmonei buvo įteikti sertifikatas “STIPRIAUSI LIETUVOJE”, pažymintis, kad įmonė patenka į aukščiausią mokumo reitingą turinčių įmonių tarpą. Tokį mokumo reitingą turi tik 4% Lietuvos įmonių.

2011 metais įmonė dalyvavo “Verslo Žinių” organizuojamame konkurse “GAZELĖ 2011” ir buvo pripažinta viena sėkmingiausiai dirbančių ir sparčiausiai besivystančių Lietuvos įmonių.

2015 metais įmonėje buvo įdiegta kokybės valdymo sistema. Buvo atlikta verinamoji analizė ir išduotas sertifikatas, patvirtinantis kad įmonė atitinka paslaugų kokybės, aplinkos apsaugos bei darbuotojų saugos ir sveikatos reikalavimus, nustatytus standartuose EN ISO 9001:2008, EN ISO 14001:2004, BS OHSAS 18001:2007.

Autocentras Auto AKSTĖ  įsikūręs geografiškai patogioje vietoje-Taikos prospekto ir Garažų gatvės sankryžoje. Klientų patogumui didelė ištisą parą saugoma teritorija, 8 pakaitiniai automobiliai, nemokamas sugedusių, arba autoįvykių metu nukentėjusių automobilių atvežimas. Tame pačiame pastate įsikūrusiose autodalių parduotuvėse galima įsigyti visų rūšių automobilių atsarginių dalių (kėbulo dalys, žibintai, radiatoriai, mechaninės dalys, eksploatacinės medžiagos). Įmonės vizija: Išlaikyti vieną lyderiaujančių pozicijų tarp nepriklausomų servisų Lietuvoje. Pakeisti mūsų klientų požiūrį į nepriklausomų servisų paslaugų kokybę ir patikimumą.

Įmonės misija: Matyti kliento (automobilio savininko) problemas iš jo pozicijos. Stengtis, kad visi mūsų paslaugų pirkėjai liktų patenkinti, dar ne kartą patys grįžtų su naujais užsakymais, bei rekomenduotų mus savo draugams, tuo pačiu padėdami įmonei vystytis ir stiprėti.

Apie mus
Apie mus
Apie mus
Apie mus

Išlaikyti vieną lyderiaujančių pozicijų tarp nepriklausomų servisų Lietuvoje. Pakeisti mūsų klientų požiūrį i nepriklausomų servisų paslaugų kokybę ir patikimumą

Apie mus

Matyti kliento (automobilio savininko) problemas iš jo pozicijos. Stengtis, kad visi mūsų paslaugų pirkėjai liktų patenkinti , dar ne kartą patys grįžtų su naujais užsakymais, bei rekomenduotų mus savo draugams , tuo pačiu padėdami įmonei vystytis ir stiprėti.

Apie mus

Kainoraštis

Atsisiųsti kainoraštį.

PER 2016 METUS

IŠSPRĘSTŲ PROBLEMŲ
35600
IŠSPRĘSTŲ PROBLEMŲ
PATENKINTŲ KLIENTŲ
7720
PATENKINTŲ KLIENTŲ
VIP KLIENTŲ
19
VIP KLIENTŲ
GERIAUSIŲ DARBUOTOJŲ
14
GERIAUSIŲ DARBUOTOJŲ

PARTNERIAI

lietuvos_draudimas