Techninė priežiūra ir einamasis remontas
Techninė priežiūra ir einamasis remontas

Planuojate ilgą kelionę ir norite būti tikri, kad jūsų automobilis – techniškai tvarkingas? Ruošiatės techninei apžiūrai „Regitroje“ ir nuogąstaujate, kad gali atsirasti menkų gedimų, kurie sutrukdys gauti TA lapą? Neseniai nusipirkote automobilį ir norite sužinoti jo realią būklę? Atliksime jūsų transporto priemonei techninę priežiūrą, bei einamąjį remontą. Užsirašykite jau dabar!

Kėbulo remontas ir dažymas
Kėbulo remontas ir dažymas

Ar jūsų automobilis neseniai pateko į auto įvykį!? Ar kėbulas įlenktas? O gal nubraukti dažai ir lakas? Atsakę nors į vieną iš klausimų TAIP, jau turite priežastį kreiptis į autocentrą „AUTO AKSTĖ“, kur patyrę automobilių meistrai pašalins kėbulo defektus per itin trumpą laiką.

Kėbulo remontas – tai visų pirma remontas, įtakojantis eismo saugumą. Nes  dažno autoįvykio metu pažeidžiamos ir pakabos dalys, apšvietimo elementai. Kita vertus, tai ir estetinis automobilio remontas.

Draudiminių įvykių administravimas
Draudiminių įvykių administravimas

Didžioji dalis vairuotojų bent kartą yra patyrę didesnių ar mažesnių avarijų, dėl kurių kilo nemažai stresinių situacijų. Lietuvoje galioja gana efektyvi tvarka, kuri numato galimybę užfiksuoti autoįvykį nekviečiant policijos pareigūnų tam tikrais atvejais. Tai aktualu draudimo kompanijoms, kurios ir supaprastino autoįvykių įforminimą daugeliu atvejų nereikalaudamos kelių policijos pažymų, o pasitenkina surašyta eismo įvykio deklaracija.

MŪSŲ PARTNERIAI:

lietuvos_draudimas

Turite klausimų dėl automobilio remonto?

Keturi paprasti žingsniai link remonto.

1. Klauskite
1. Klauskite

Sužinote mūsų kontaktus iš interneto, telefoninės informacijos, draudimo kompanijos arba draugų. Paskambinate mums, arba parašote el. laišką.

2. Gaukite atsakymą
2. Gaukite atsakymą

Gaunate išsamų atsakymą, patarimą, esant reikalui ir preliminarią sąmatą. Registruojatės remontui. Jums paskiriamas atvykimo laikas.

3. Registruokitės remontui
3. Registruokitės remontui

Atvykstate remontui. Automobilis patikrinamas. Patikslinama remonto trukmė, bei sąmata.

4. Atsiimkite suremontuotą automobilį
4. Atsiimkite suremontuotą automobilį

Atvykstate atsiimti suremontuotą automobilį ir apmokėti sąskaitą. Jeigu esate mūsų sutartinis klientas – Jums suteikiamas mokėjimo atidėjimas.

Apie mus

Autocentras „AUTO AKSTĖ“ – vienas didžiausių nepriklausomų servisų Lietuvoje.

Jau 18 metų automobilių remonto srityje dirbanti įmonė  teikia visas autoserviso paslaugas. Šiandien UAB „Akstė -servisas“ užima virš 2000 kv.m.  plotą, turi profesionalią 40 kvalifikuotų darbuotojų komandą. Užsitarnavusi lojalių klientų pasitikėjimą bei įvertinta draudimo bendrovių, įmonė gali pasiūlyti geriausius sprendimus automobilių remonto srityje.

Draugiškumas
Skaidri kainodara
Greitas aptarnavimas
Aukšta kokybė

s

IŠSPRĘSTŲ PROBLEMŲ
47626
IŠSPRĘSTŲ PROBLEMŲ
PATENKINTŲ KLIENTŲ
9600
PATENKINTŲ KLIENTŲ
VIP KLIENTŲ
19
VIP KLIENTŲ
GERIAUSIŲ DARBUOTOJŲ
14
GERIAUSIŲ DARBUOTOJŲ

NAUJIENOS

UAB „AKSTĖ“ – servisas pelningumo didinimas diegiant LEAN

Projekto tikslas:

panaudojant LEAN vadybos metodą užsitikrinti ilgalaikį konkurencinį pranašuma, itin aukštą paslaugų kokybę, padidinti vidinių resursų panaudojimo efektyvumą.

Finansuojama iš Europos Sąjungos strūktūrinių fondų lėšų

Projekto vykdytojas:

www.einvesticijos.lt

Kuriame
Lietuvos ateitį

2014-2020 metų Europos Sąjungos fondų investicijų veiksmų programa

Atvykite pas mus

PER 2018 METUS