autoTaurage.lt
Pakuočių tvarkymas

Apie mus

Autocentras AUTO AKSTĖ - vienas didžiausių nepriklausomų servisų Lietuvoje.

Jau 15 metų automobilių remonto srityje dirbanti įmonė  teikia visas autoserviso paslaugas. Šiandien UAB "Akstė -servisas" užima virš 2000 kv.m.  plotą, turi profesionalią apie  40 kvalifikuotų darbuotojų komandą. Užsitarnavusi lojalių klientų pasitikėjimą bei įvertinta draudimo bendrovių, bendrovė gali pasiūlyti geriausius sprendimus automobilių remonto srityje.  Iš kitų panašaus profilio įmonių išsiskiriame tuo, kad galime pasiųlyti VISAS automobilių techninės priežiūros ir remonto paslaugas, pradedant tepalų keitimu, variklių diagnostika ir baigiant sudėtingiausių kebulų atstatymu po autoįvykių.

Autocentras įsikūręs geografiškai patogioje vietoje-Taikos prospekto ir Garažų gatvės sankyžoje. Klientų patogumui didelė ištisą parą saugoma teritorija, 6 pakaitiniai automobiliai, nemokamas sugedusių, arba autoįvykių metu nukentėjusių atomobilių atvežimas. Čia galima įsigyti automobilių žibintų, kėbulo, važiuoklės , variklio daliu, akumuliatoriu, eksploataciniu medziagų.

Įmonės vizija:  Išlaikyti vieną lyderiaujančių pozicijų tarp nepriklausomų servisų Lietuvoje. Pakeisti mūsų klientų požiūrį i nepriklausomų servisų paslaugų kokybę ir patikimumą.

Įmonės misija: Matyti kliento (automobilio  savininko) problemas iš jo pozicijos. Stengtis, kad visi mūsų paslaugų pirkėjai liktų patenkinti , dar ne kartą patys grįžtų su naujais užsakymais, bei rekomenduotų mus savo draugams , tuo pačiu padėdami įmonei vystytis ir stiprėti.

Naujienos
2015-10-15
ISO sertifikatas

Šiais metais įmonėje buvo įdiegta kokybės valdymo sistema. Buvo atlikta vertinamoji analizė ir išduotas sertifikatas,...

Plačiau »

2015-10-15
Laikas keisti ratus.

Žieminių ratų montavimui ir balansavimui registruokitės jau dabar.

Telefonas Kaune 460 460
Plačiau »